Tahkuranna vallavolikokku kandideerijate üldnimekiri
Valimisliit Külatee (15 kandidaati)
Tarmo Eesnurm - kalur
Tiia Jaaniste - OÜ Uulu Ehitus tööline
Maili Jõesalu - taluperenaine
Gerli Jürima - Uulu põhikooli õpetaja
Marko Koitla - töötu
Priit Kuusk - autojuht
Renate Lind - Tahkuranna naisseltsi esinaine
Henn Ojaveer - Tartu ülikooli vanemteadur
Urme Raadik - kodune
Andrus Simberg - Pärnumaa kutsehariduskeskuse projektijuht, õpetaja
Alo Sinimäe - AS Pärnu Vee pumplate hooldusspetsialist, talupidaja
Ave Tammeleht - FIE
Ardo Vakk - AS Elwo elektriinsener
Toomas Vassiljev - FIE
Andres Ööpik - ehitaja
Valimisliit 11 (8 kandidaati)
Aari Aedma - SA Jõulumäe Tervisespordikeskus administraator-instruktor
Jaanus Alviste - OÜ Tervisekeskus tehnik
Sirje Jõgiste - OÜ Hadar konsultant
Olev Kaldas - FIE, talu tootmissuund põllumajandus ja rannaniitude hooldus
Maimo Kukk - SA Pärnu Haigla hooldusõde
Marju Pulst - Piirisaare turismitalu juhataja
Olavi Pulst - Olavi Kaubandus OÜ tegevjuht
Ago Raudsepp - Pärnu linnavalitsuse ehitusteenistuse juhataja
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit (1 kandidaat)
Raimo Saar - Susimetsa Talu OÜ, Talvakas OÜ projektijuht
Valimisliit Tahkuranna (11 kandidaati)
Eeri Tammik - Pärnumaa omavalitsuste liidu juhatuse liige
Peeter Henning - ettevõtja
Margus Holland - ettevõtja
Kaido Hunt - Hunt Elekter OÜ juhataja
Heiki Hõbemägi - OÜ Pihlaka Transport autojuht
Tiia Kalnin - OÜ Klep raamatupidaja
Andres Karjus - AKE&Ko OÜ juhatuse esimees
Toomas Kersalu - vabakutseline reklaamikunstnik
Ain Luhka - Alameda Ehitus OÜ ehitaja
Roland Orav - ehitaja
Kaspar Pärnpuu - Fenser Holding OÜ ehitaja
Valimisliit Koostöö (19 kandidaati)
Kalmer Metsaoru - Weiss OÜ juhataja
Ülle Alanurm - OÜ Surju Tervisekeskus perearst
Marvi Arnek - SA Jõulumäe Tervisespordikeskus instruktor
Malle Fosti - Pärnu maavalitsuse tervishoiunõunik
Ülari Järvoja - OÜ Varleton juhatuse liige
Anne Kalda - kodune
Ülo Kirt - Lova talu juhataja
Kristjan Kiviselg - Lumbar OÜ juhatuse liige
Kauri Krüger - OÜ Krüger & Mets juhataja
Kadri Kukk - MTÜ Vändra Metsaühing tegevjuht
Viljar Metsaoru - Weiss Aiand OÜ juhataja
Urmas Org - OÜ Uulu Ehitus tegevjuht
Aivo Pedak - AS Oma Ehitaja projektijuht
Avo Rahu - Pärnu maavalitsuse transpordinõunik
Janno Rahu - G4S Eesti ASi turvatöötaja
Priit Sommer - AS Laarmann & Ko kraanajuht
Maido Zukker - Audru karusloomakasvanduse müügijuht
Valdar Tamm - Grossi Puit OÜ juhatuse liige
Alar Vahtra - Tahkuranna vallavalitsuse ehitusnõunik
Eesti Keskerakond (6 kandidaati)
Argo Mengel - OÜ Võiste Sadam tegevjuht
Margus Must - müügiesindaja
Tiiu Pärnits - Pärnu Raeküla gümnaasiumi tantsupedagoog
Kersti Merimaa - Pärnu MÜ Uulu kaupluse juhataja
Vaido Absalon - OÜ Pärnu Shipyard juhatuse esimees
Stene Virak - Pärnu Keskuse klienditeenindaja
Üksikkandidaat
Norman Talson