Vaprus mängib edukalt

Raido Keskküla
, veebitoimetaja

Vändra Vapruse jalgpallimeeskond teenis Eesti meistrivõistluste esiliigaturniiri 24. voorus FC Puuma käest võõrsil viigipunkti.

Mängu esimest väravat tuli oodata avapoolaja viimase minutini, kui Vändra meeskonna eest oli täpne Mihhail Kravtšenko. Vändra eduseis püsis 79. minutini, kuni Anatoli Lõsanov seadis jalule viigiseisu. Et rohkem väravaid ei löödud, lõppeski kohtumine tulemusega 1 : 1.

Kodumäng Tartu Tammeka duubelkoosseisuga lõppes Vändra 3 : 0 võiduga. Vapruse väravaskoori avas 14. minutil Karel Otto, 61. minutil lõi penaltist värava Marco Lukka ja kohtumise kolmanda palli saatis vastaste väravasse 72. mänguminutil Rait Sõrmus.