Linnameeskond purustas väravaterohkes mängus Rakvere Tarvase

Raido Keskküla
, veebitoimetaja
Pärnu linnameeskond.
Pärnu linnameeskond. Foto: Pärnu Linnameeskond

Pärnus linnameeskond võitis Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliigaturniiri teise vooru mängus Rakvere Tarvast 7:3.

Rakvere kunstmurustaadionil peetud kohtumise avavärava lõi Tarvase mängija Joonas Ljaš 4. mänguminutil, millele Pärnu meestest vastasid Rasmus Peetson väravaga 32. ja Kristen Saarts 37. minutil. Esimene poolaeg lõppes päranakte eduseisus 2:1.

Teisel poolajal suutsid Tarvase mängijad 63. ja 65. mänguminutil löödud väravatega mägu kaotusseisust väljatuua, kuid edasine oli vaid pärnakate sooloesitus. 69. minutil lõi penatlist palli vastaste väravasse Anton Issakov ja järjestikused kolm väravat lõi 72., 76., ja 82. minutil Kristen Saarts.

Turniiritabelit juhivad teise vooru järel kuue punktiga Viljandi JK Tulevik ja Tallinna FC Levadia, Pärnu linnameeskond on kolme punktiga viiendal kohal.