Vändra Vaprus pole veel võiduarvet avanud

Raido Keskküla
, veebitoimetaja

Vändra Vaprus kaotas Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliigaturniiri teises voorus Nõmme Kalju duubelmeeskonnale 1:3. Vändra pidi kaotusega leppima ka esimeses voorus.

Tallinnas Hiiu kunstmurustaadionil toimunud kohtumise avavärava lõi Vändra mängija Mihkel Jürgenstein 14. minutil, kuid esimese poolaja lõpuminitutel viigistas seisu Nõmme Kalju vutimees Juri Jevdokimov.

Teisel poolajal saatis Vändra meeskonna väravasse palli 74. minutil Peeter Klein ja 90. mänguminutil taas Juri Jevdokimov.

Turniiritabelit juhivad teise vooru järel kuue punktiga Viljandi JK Tulevik ja Tallinna FC Levadia, Pärnu linnameeskond on kolme punktiga viiendal kohal. Seni punktideta Vända Vaprus on tabeli üheksandal kohal, sest viimasele kohale on platseerunud praegu kolme miinuspunktiga Tallinna FC Puuma.