Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Korvpall.
Korvpall. Foto: Ants Liigus

Eesti A-klassi korvpallimeistrivõistlustel vajas KK Pärnu/Finnlogi meeskond kolmest viimasest mängust vähemalt üht võitu, et tulla põhiturniiri võitjaks. Aastakäik noorematest poistest koosnev võistkond tuli kodupubliku ees ülesandega toime juba avamängus, võites Rakvere Tarva/SK suurelt 104:65.

Pärnu trumpideks olnud kiirrünnakud ja kaugvisked toimisid ja nii oli mängu saatus juba poolajavileks selge.

Teises mängus kaotas Finnlog 77:83 Tartu Salva/Rock I-le meeskonnale. Tartlastel oli soov võita iga hinna eest ja tagada sellega nii põhiturniiri teine kui finaalturniiri esineliku koht. Tasavägine oli ka Finnlogi kolmas mäng Tartu Salva/Rock II meeskonnaga, aga erinevalt eelmisest rebisid siin neljandal perioodil ette pärnakad. Otsustavaks said Norman Käbini ja Robert Valge hea koostöö ning Andres Andrei ja Ken Kuberi kaugvisked ning võit tuli numbritega 80:65.