Pärnu Postimees
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Pärnu linnameeskond pidi tunnistama FC Flora duubelmeeskonna 5:3 paremust.
Pärnu linnameeskond pidi tunnistama FC Flora duubelmeeskonna 5:3 paremust. Foto: ANTS LIIGUS/PRNPM/EMF

Pärnu linnameeskond jäi Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliigaturniiri seitsmenda vooru mängus kodus väravarohkes mängus alla FC Flora duubelmeeskonnale.

Flora viis avapoolaja keskel juhtima Herol Riiberg. Vaid veidi hiljem oli pärnakate kaotus juba kolmeväravaline, kui Martin Kase kaheksa minuti jooksul kaks korda palli võrku sahistas.

Enne poolajale minemist suutis Pärnu meeskond Anton Issakovi tabamusest kaotusseisu 1:3-le vähendada.