Tarvas küttis veerandfinaalseeria avamängus pärnakatele sauna

Eno-Gerrit Link
, veebitoimetaja
Pärnakate suurim punktitooja oli täna Toomas Raadik. Arhiivifoto.
Pärnakate suurim punktitooja oli täna Toomas Raadik. Arhiivifoto. Foto: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Korvpalliklubi Pärnu meeskond pidi Eesti meistrivõistluste veerandfinaalseeria avamängus Rakvere Tarva vastu tunnistama võõrsil vastaste 33punktilist paremust.

Pärnakate helgemad hetked jäid kohtumise algusse, kui tabati hästi, aga Tarvas ei saanud palli kuidagi läbi rõnga. Avaveerandi lõpus näitas tabloo KK Pärnu kasuks 20:13.

Teine veerandaeg rollid vahetusid – pärnakad õnnetumiste üle eriti rõõmustada ei saanud, Tarvas seevastu andis korvile turmtuld. Poolajale mindi Rakvere eduseisul 41:28.

Kolmandal veerandil kasvatas Tarvas oma edu veelgi, juhtides enne viimast lühikest vaheaega 62:38.

Viimane veerand kulus Tarval eduseisu vormistamiseks – lõpusireeni kõlades olid Rakvere võidunumbrid 86:53.

KK Pärnu suurim korvikütt oli 14 punktiga Toomas Raadik.

Tarvale tõi enim korve Juris Umbrasko, kes viskas 18 punkti.

Veerandfinaalseeria teine mäng on teisipäeval Pärnus, kolmas reedel Rakveres. Seeria mängitakse kolme võiduni.