Pärnu jäi alla Florale, Vaprus teenis viigipunkti

PP

Pärnu linnameeskond pidi Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliigaturniiri seitsmenda vooru mängus kodus väravarohkes mängus tunnistama FC Flora duubelmeeskonna 5:3 paremust.

Flora viis avapoolaja keskel juhtima Herol Riiberg ja veidi hiljem oli pärnakate kaotus juba kolmeväravaline, kui Martin Kase kaheksa minuti jooksul kaks korda palli võrku sahistas. Enne poolaja lõppu suutis Pärnu meeskond Anton Issakovi tabamusest kaotusseisu 1:3-le vähendada.

Teise poolaja keskel rebenes vahe taas kolmele väravale, kui oma kolmanda tabamuse sai kirja Kase. Pärnu suutis Ivan Velikopolje väravast 77. minutil taas vahe kahele väravale kahandada, kuid kaheksa minutit hiljem jõudsid uuesti tabamuseni vastased. Värava lõi Maikel Astur.