Korvpallurite laeks jäi sel aastal veerandfinaal

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Janis Vahter.
Janis Vahter. Foto: Ants Liigus

Eesti meeste korvpalli meistriliigas selgus esimene poolfinalist, kui Rakvere Tarvas sai kolmandat korda jagu Pärnu meeskonnast.

Kodupubliku marulisel toe mänginud Tarvas haaras juba kohtumise esimestel minutitel initsiatiivi ja kiirelt 11 punkti visanud Rakvere vastu ei leidnud pärnakad esialgu rohtu. Seejärel oma skoori avanud pärnakad said rünnaku küll tööle, kuid veerand-aja lõppedes oli meie meeste kaotusseis 13:21.

Teisel kümnendil püsis vahe pidevalt kümne punkti piirimail. Kuigi Pärnu proovis igat moodi vahet vähendada, hoidis Tarvas edu kindlalt enda käes, juhtides esimese poolaja järel tulemusega 36:25.