Jalgpalli MMi kilde

PP

* Brasiilia jalgpallikoondise 1:7 kaotus MMi poolfinaalis purustas kõikvõimalikke erinevaid rekordeid. Nii on vaid kaks korda MM-finaalturniiril osalev meeskond varem olnud poolajapausiks viieväravalises kaotusseisus – Haiti ja Zaire 1974. aastal.

* Sakslastel kulus viie värava löömiseks 29 minutit. Seda pole MMil enne suutnud ükski teine meeskond.

* Sakslaste kolmanda ja neljanda värava löönud Toni Kroos võttis enda nimele finaalturniiride isikliku rekordi – üks mängija ei olnud kunagi varem nii kiirelt kahte järjestikust tabamust kirja saanud. Kroosi kahe värava vahele jäi kõigest 69 sekundit.