Vändra Vaprus langes dramaatiliselt karikasarjast

PP
Jalgpall.
Jalgpall. Foto: SCANPIX

Tugevuselt teises liigas palliv Vändra JK Vaprus alistus Eesti jalgpalli karikavõistluste teises ringis kõrgliigas mängivale Jõhvi Lokomotivile minimaalselt 1:2.

Jõhvis peetud kohtumises asusid vändrakad 17. minutil Mihhail Kravtšenko tabamuse läbi 1:0 juhtima. Sellel seisul mindi ka poolajale, kuid 57. minutil realiseeris hetkel kõrgliigas viimast kohta hoidva Lokomotivi poolel penalti Lasha Naveriani.

Kuna 90 minuti täitudes põles tablool endiselt 1:1 viigiseis, siis mindi lisaajale, kus 96. minutil sahistas võrku Lokomotivi mees Nikita Volkov. Hoolimata mitmetest võimalustest Vändra sellele vastust ei leidnudki ning see tähendas, et esimeses ringis rahvaliigas pallivat Tartu Tehaseid 8:0 nuhelnud Vaprus oligi karikavõistlustest väljas.