, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Anastassija Morkovkina (valges) lõi otsustava värava.
Anastassija Morkovkina (valges) lõi otsustava värava. Foto: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Pärnu jalgpalliklubi naiskond lõpetas Montenegros toimunud jalgpalli Euroopa meistrite liiga võidukalt, kui viimases voorus alistati kohalik naiskond WFC Ekonomist tasavägises mängus  2:1.

Pärnulannad läksid kohtumist juhtima 26. minutil, kui täpne oli Ave Pajo. Pärnakad suutsid eduseisu pikalt hoida, kuid vastased viigistasid 77. minutil.

Otsustav sõna jäi siiski külalistele, kui 86. minutil skooris Anastassia Morkovkina ja tõi sellega Pärnule võidu.

Statistika järgi oli kohtumine äärmiselt tasavägine, nii tegid pärnakad väravale 11 ja vastased 10 pealelööki.

Grupi teises kohtumises alistas Ungari meisternaiskond täna FC MTK Hungária Sloveenia meistri WFC Pomurje 2:1 ning võitis täisedu 9 punktiga alagrupi. Sloveenid kogusid 6 punkti ja pärnakad 3. Kohalik naiskond kaotas kõik mängud.

PJK jaoks on ühtlasi eurohooaeg selleks korraks lõppenud.