Orienteerujad tõid medaleid

Orienteerumine.
Orienteerumine. Foto: Arvet Mägi/Virumaa Teataja

Jõgevamaal Palal lõppenud tavaraja orienteerumise Eesti meistrivõistlustel võitsid Pärnumaa Westi klubi sportlased kulda, hõbedat ja pronksi. Tomi-Andre Piirmets teenis kuni 16aastaste konkurentsis kuldmedali ja Veiko Vinkel oli parim M18-klassis. Pronksmedali vääriliselt võistlesid Tekla Liisa Vilberg kuni 14aastaste neidude hulgas ja Margit Blehner N40-klassis.

Neljanda koha said Marie Anna Blehner (N16), Heidi Sild (N40), Raivo Reiman (M45) ja Enn Aedna (M70). Viiendaks tulid William Lambert (M75), Kristin Viikmaa (N16), Ragne Reiman (N18) ja Anne-Ly Viikmaa (N40).

Heino Peeterson oli M75-klassis kuues, Markus Harald Pais sai 14aastaste seas kaheksanda ja Marika Pilt N60-klassis üheksanda tulemuse.