Rukkilillemängudelt tuli tosin auhinda

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Niidupargi kergejõustikuklubi vasaraheitja Õnnela Tankler võitis Rukkilillemängudel B-klassi kulla. Foto: Erakogu

Tallinnas Kadrioru staadionil toimunud Eesti noorte kergejõustiklaste Rukkilillemängudel võitsid Pärnumaa sportlased kolm kuldset, neli hõbedast ja viis pronksikarva medalit.

Meesjuunioride konkurentsis oli vasaraheites parim Andres Allik 51.81ga ja teiseks tuli Toomas Tankler 50.43ga. Mõlemad sportlased esindavad Niidupargi kergejõustikuklubi. Kolmikhüppes sai Madis Mihklepp (SK Altius) 12.56ga teise koha. 3000 meetri jooksus tegi väljaspool arvestust kaasa noorsoo vanuseklassi kuuluv Karl Mäe, kes jooksis isikliku rekordi 8.54,16.

B-klassi poiste vasaraheites napsasid kaksikvõidu Niidupargi klubi kergejõustiklased.