, veebitoimetaja
Jalgpall.
Jalgpall. Foto: Urmas Luik / Pärnu Postimees

Pärnu linnameeskond alistas pühapäeval Eesti esiliigaturniiril suureskooriliselt Tallinna FC Puuma.

Lasnamäe kunstmurustaadionil peetud kohtumisel lõi avavärava Pärnu linnameeskonna mängija Tõnis Vihmoja 16. minutil, millele pealinlased vastasid omapoolse väravaga kolm minutit hiljem. Siis järgnes Taavi Lauritsa soolo, ta saatis palli Puuma väravasse 37. ja 38. mänguminutil ning esimene poolaeg lõppes 3:1 pärnakate eduseisus.

Laurits jätkas samas vaimus teiselgi poolajal, kui tema löödud pall leidis koha Puuma väravas 59. ja 66. minutil. Kohumise viimase värava lõi lisaajal Joosep Sarapuu ja pärnakad võitsid mängu seisuga 6:1.

Turniiritabelis on 62 punktiga liidrikohal jätkava Tallinna FC Flora II edumaa Tallinna FC Levadia II ees 5 punkti. Pärnu linnameeskonnal on kolmandana 52 punkti. Neljandal kohal asuv Viljandi Tulevik jääb pärnakatest maha 7 punktiga.