KK Pärnu – Kauhajoki Karhu Basket 59:68

PP

Pärnu korvpallurid mängisid viimase hooajaeelse kontrollkohtumise Soome Kauhajoe Karhu Basketi meeskonnaga, kes tuli pärnakaid ilmselt mütsiga lööma ja võitis alles visa vastupanu maha surudes.

Avaveerandi võitsid soomlased 18:14, aga initsiatiivi veel oma kätte nad ei saanud. Teisel perioodil eksisid pärnakad küll nii visetel kui lihtsates olukordades, ent võitsid tänu Silver Leppiku ja Rannar Raabi hingestatud mängule veerandi 19:14 ning olid poolajavileks punktiga ees.

Kolmandal veerandil mängis viie leegionäriga Kauhajoki tihket kaitset, karistas ära pärnakate eksimused ja võitis 23:12. Viimase veerandi võitis küll Pärnu 14:13, aga üheksapunktisest kaotusest polnud pääsu.