Linnameeskond tegi Vändraga 1:1 viigi

Pärnu linnameeskond mängis jalgpalli Eesti meistrivõistluste esiliigaturniiri 33. voorus Pärnus Kalevi staadionil Vändra Vaprusega viiki.

Mängu avavärava lõi Toomas Pent linnameeskonnast 18. minutil ja sellele vastas Vaprus väravaga Maigo Vaakmanni löögist 33. minutil. Mänguseis 1:1 jäi ka lõpptulemuseks. Pärnu lähim jälitaja Viljandi Tulevik kaotas 0:1 Nõmme Kalju duubelmeeskonnale.

Võidu korral oleks linnameeskond kindlustanud endale järgmiseks aastaks koha Premium-liigas, kuid nüüd selgub meie meeste tulevik hooaja viimase kolme vooru mängu tulemustest.