Enn Hallik
, sporditoimetaja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Pärnu Vint-90/SK lootus Mart Luuk (vasakul) andis kõva lahingu endast pool sajandit vanemale mitmekordsele Eesti meistrile Johannes Kandile. Foto: Rein Jänes

Läinud nädalavahetusel algasid lauatennise karikasarjad nii Paikusel kui Pärnu-Jaagupis. Vint-90 Paikuse karikasarjal oli uue spordihoone esimese ametliku võistluse au, Halinga IV lauatennise seeriavõistluse esimesel etapil püstitati osavõturekord.

Vint-90 Paikuse neljaetapilise sarja esimesele turniirile tuli 77 mängijat nii Eesti mitmest nurgast kui Lätist. Meeste finaalis kohtusid Maardu klubi mehed Sergei Danilov ja Aleksei Nikonorov, üllatusvõidu ja esikohaga kaasneva sepismõõga võttis 4:1 numbritega fantastilist kaitsemängu demonstreerinud Danilov. Kolmaski auhinnakoht läks Maardusse, sest pronksimängus võitis Artjom Putškov Pärnu Vint-90 mängija Urmas Kingi.

Naiste finaalis alistas Anita Lissovenko (Maardu LTK) Marion Tamme (Nõmme SK), kolmanda koha mängus võitis Pärnu Vint-90/SK lauatennisist Valeria Sarõtševa Birgit Varriku (Viljandi Sakala).