Pärnu jalgpalliklubi võitis neljanda liiga

Andris Tammela
, reporter
Jalgpallid.
Jalgpallid. Foto: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Laupäeval selgitati Pärnu kunstmurustaadionil Eesti meistrivõistluste jalgpalli neljanda liiga võitja, kui Pärnu jalgpalliklubi (PJK) meeskond sai tulises kohtumises lisaajal jagu Pirita JK Reliikvia meeskonnast tulemusega 2:1.

Neljas liiga on jagatud nelja tsooni ja iga tsooni võitjad tagasid juba varem omale koha aste kõrgemal, kolmandas liigas. Pärast liigahooaja lõppu loositi tsoonide võitjad aga paaridesse ja nii selgitasid nad play-off süsteemis liiga üldvõitja.

PJK oli alistanud poolfinaalis FCF Tallinna Ülikool II meeskonna 5:0 ja Pirita oli parem Narva Transi duubelmeeskonnast 3:1.

Tänast finaali alustasid paremini külalised, kui 69. minutil skooris Pirita mängija Villu Varjas. Pärnakate poolt vastas 82. minutil väravaga Magnus Villota.

Lisaajal oli juba rohkem õnne PJK-l kui mängu 110. minutil lõi võiduvärava Jako Kanter.

Pirita meeskonna mängija Rudolf Linnaste teenis mängu viimasel minutil ka teise kollase kaardi ning eemaldati mängust.