KK Pärnu ja KK Paulus on omavanuste liidrid

PP
Korvpall
Korvpall Foto: Ants Liigus

Korvpalliklubi Pärnu U19 vanuseklassi Finnlogi nime all esinev meeskond sai Eesti meistrivõistluste põhiturniiril esimese kaotuse, jäädes 84:76 alla KK Viimsile.

Pärnakad mängisid Viimsis vaid kuuekesi, sest rida mängijaid on vigastuse või muu tervisehädaga audis. Ometi suudeti mitme noortekoondislasega mehitatud Viimsile Andres Andrei vedamisel vastu hakata ja poolaeg ühe punktiga võitagi.

Lühikese pingiga Pärnu hakkas paratamatult väsima ja kolmanda veerandi võitis Viimsi 25:17. Pärnakad üritasid mängu kaitseformatsioone vahetades ja eemalt peale visates päästa, kuid viimane veerand lõppes siiski vastaste 17:16 eduga ja mäng 84:76. Pärnule tõi Andres Andrei 37 punkti, Sander Viilup lisas 14, Ken Kuber 11 punkti.