Suusasari läks täistuuridel käima

Suusad. Foto on illustreeriv.
Suusad. Foto on illustreeriv. Foto: ANTS LIIGUS/PRNPM/EMF

Pärnu suusasarja Suzuki S-Cross avaetapil startis Jõulumäe 1,6 kilomeetri pikkusel kunstlumeringil vabatehnikas 36 sportlast ja paremad selgitati kaheksas arvestuses.

Meeste võistlusel oli 3,2 kilomeetri distantsil ajaga 9.35,1 kiireim Taavi Tammik, talle järgnesid Rait Konnov (9.41,2) ja Tarmo Sidron (11.28,4). Naiste konkurentsis teenis esimese auhinna Sandra Serva 10.40,6ga, teiseks tuli Merje Luik 12.51,7ga ja kolmas oli Erika Juhansoo 15.12,2ga.

M50 klassis olid kolm paremat Dag Kivila (10.26,8), Jaak Kanniste (11.03,2) ja Kalju Holzberg (11.47,4), naiste samas vanuseklassis võitis etapi Rutt Mets (18.57,0) ja M17 klassi võitja Risto Vaher lõpetas kaks ringi ajaga 9.47,3.