Kergejõustiklased tõid kulda, hõbedat ja pronksi

Alles kolmandat kuud kiirjooksu treeniv Henri Sai võitis kaks medalit.
Alles kolmandat kuud kiirjooksu treeniv Henri Sai võitis kaks medalit. Foto: Erakogu

Pärnu spordikooli õpilased võitsid läinud nädalavahetusel Tallinnas Lasnamäe spordihallis Eesti A- ja B-vanuseklassi kergejõustikumeistrivõistlustel ühe kulla ja ühe hõbeda ning kolm pronksikarva medalit.

Kuldmedali tõi Pärnusse Henri Sai B-klassi 60 meetri jooksus. Allas kolmandat kuud sprinti treeniv Sai lõpetas finaaljooksu 7,45ga, talle järgnesid Peeter Alver (Nõmme KJK) 7,52ga ja Mait Suursaar (KJK Vike) 7,57ga. Teisel võistluspäeval teenis Henri 200 meetri distantsil ajaga 24,40 pronksmedali. Alavõidu sai 24,09ga lõpetanud Ken-Mark Minkovski (SK Fortis) ja teine oli Mait Suursaar 24,30ga.

Väärib märkimist, et lühemas jooksus parandas Sai oma isiklikku tippmarki tervelt üheksa sajandiksekundiga.