Pärnu kaotas võitlusliku mänguga Tarvale

Andris Tammela
, reporter

KK Pärnu sai täna Alexela meistriliigas järjest juba kuuenda kaotuse kui koduses spordihallis vannuti alla Rakvere Tarvale tulemusega 73:91.

Kohtumise esimene veerandaeg oli üsna tasavägine ja tänavu kaks korda Tarval selja prügiseks teinud Pärnu kaotas selle Lääne-Virumaa esindusmeeskonnale vaid 22:23. Teisel veerandajal oli Tarvas parem juba 30:20 ja sai nii poolaja pausiks 11 punktise edumaa.

Teisel poolajal üritasid pärnakad mängu tagasi tulla, mida tähistab veerandiedu 21:17, kuid viimasel neljandikul pani Rakvere oma paremuse siiski maksma.