Finnlog jätkab liidrina

PP
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Korvpalliklubi Pärnu Finnlogi nime all mängiv U19 vanuseklassi meeskond võitis Eesti meistrivõistlustel ühe pearivaali Audentese SK 80:72 ja jätkab ainuliidrina viie võidu ning ühe kaotusega.

Audentese vastu jäädi alguses taha, kuid siis sai Finnlog mängu käima, Robert Valge tabas neli viset ja Pärnu võitis avaveerandi 20:11.

Teisel perioodil võttis Audentes kaks punkti tagasi, aga poolaeg kuulus siiski Finnlogile 37:30. Kolmas veerand kuulus ülekaalukalt 27:15 pärnakatele ja kuigi lõpus lasti vastane lähemale, kuulus 80:72 võit Finnlogile. Robert Valge viskas 21, Mihkel Kirves 16, Norman Käbin ja Andres Andrei 15, Ken Kuber 10 punkti.