Andris Tammela
, reporter
Pärnu VK
Pärnu VK Foto: Ants Liigus

Pühapäeval peeti võrkpalli Schenker-liiga põhiturniiri viimased kohtumised ja Pärnu võrkpalliklubi meeskond alistas Tartus sealse BIGBANKI meeskonna 3:1.

Kõige tasavägisemaks kujunes kohtumise esimene geim mille võitis kodumeeskond 25:23.  Pärast seda said pärnakad oma mängumasina tööle ja järgnevad geimid kuulusid juba külalistele 25:19, 25:14 ja 25:21.

Schenker-liiga põhiturniiri võitis 54 punktiga TTÜ meeskond. Teise koha sai 52 punktiga Tallinna Selver, kes alistas pühapäeval kodus Järvamaa meeskonna 3:0.

Pärnu kogus põhiturniiril 51 punkti ja lõpetas põhiturniiri kolmandana. Tänu tänasele kaotusele jäi 49 punktiga neljandaks Tartu BIGBANK.

Kolmanda koha puhul kohtub Pärnu VK Schenker-liiga veerandfinaalis Läti meeskonnaga VK Biolars/Jelgava, kellest saadi põhiturniiril jagu kaks korda, 3:1 ja 3:0.

Edu korral kohtub Pärnu Schenker-liiga Final4 turniiri poolfinaalis paari Tallinna Selver-Ozolnieki Poliurs võitjaga.