Pärnu VK alustas veerandfinaale veenva võiduga

Andris Tammela
, reporter
Pärnu sai esimeses veerandfinaalis kindla võidu.
Pärnu sai esimeses veerandfinaalis kindla võidu. Foto: ANTS LIIGUS/PRNPM/EMF

Neljapäeval alustati Schenker-liiga veerandfinaalmatšidega ja Pärnu võrkpalliklubi meeskond ei jätnud võõrsil Jelgava Biolarsi meeskonnale mingit võimalust, võites 3:0.

Ambitsioonikalt alustanud lätlastest oli pärnakatele vastast ühe geimi jagu.  Pärnakad võitsid esimese, tasavägise geimi lõpuks 25:22. Edasi võitjas enam kahtlust ei olnud ja pärnakad vormistasid Jelgavas oma paremuse numbritega 25:14 ja 25:17.

Kahe võiduni peetava seeria korduskohtumine mängitakse laupäeval algusega kell 17 Pärnu spordihallis.

Kui Pärnu edasipääs paistab üsna kindel, siis tänastes veerandfinaalides leidis aset ka kaks tõelist võrkpallišokki, kui Schenker-liiga põhiturniiri võitja TTÜ kaotas esimeses veerandfinaalmatšis tabelis kaheksanda koha saanud Rakvere võrkpalliklubile 1:3 ja teise koha saanud Tallinna Selver jäi esimeses mängus võõrsil alla seitsmendale Ozolnieki Poliursile 2:3.

Neljandas veerandfinaalkohtumise sai Riia RTU/Robežardže meeskond jagu Tartu Bigbankist samuti 3:2.