KK Pärnu jäi võõrsil alla Tarvale

Eno-Gerrit Link
, veebitoimetaja

Korvpalliklubi Pärnu meeskond pidi Eesti meitriliiga kohtumises tunnistama võõrsil Rakvere Tarva 26punktilist paremust.

Mängu avaveerand lõppes viigiliselt 24:24. Teisel veerandil kasvatasid pärnakad edu üheksale punktile, kuid Tarvas suutis selle tasa teha ja poolajale minnes sulas KK Pärnu edu ühele punktile – 44:45.

Teisel poolajal haaras Tarvas Brandis Raley-Rossi vedamisel üle pika aja taas juhtohjad enda valdusesse. Pärnakatel ei õnnestunud rünnakutel leida enam ladusaid lahendusi ning tehti ka rohkelt möödaviskeid. Enne otsustavat kümmet minutit oli kodumeeskond peal 74:62.

Kohtumise viimast veerandaega valitses juba täielikult Tarvas, kes kasvatas oma eduseisu veelgi, võites mängu lõpuks 102:76.

Pärnu meeskonnast tõi Sandis Silavs 16 ning Renato Lindmets ja Robert Valge 12 silma.

Üleplatsimees oli Brandis Raley-Ross, kes viskas 29 punkti.

KK Pärnu meeskond on 10 võiduga turniiritabelis kuuendal kohal.