Pärnumaa maadlejad teenisid kuus medalit

Alo Toom (mustas) võitis 85kiloste meeste seas kuldmedali.
Alo Toom (mustas) võitis 85kiloste meeste seas kuldmedali. Foto: Mihkel Maripuu

Maadluse Eesti meistrivõistlustel Tartus võitsid Pärnumaa sportlased ühe kulla, kolm hõbedast ja kaks pronksikarva medalit.

Kreeka-Rooma maadluses teenis Vändra klubi Suure Karu Pojad kasvandik Alo Toom üle 85 kilo kaaluvate meeste konkurentsis meistritiitli, alistades finaalis Reimo Milva (MK Dünamo), ja võitja klubikaaslane Peedu Perner sai seitsmenda tulemuse.

59kiloste maadlejate võistlusel tuli Helary Mägisalu (Vändra SKP) hõbedale ja sama klubi sportlane Mario Mägisalu teenis pronksi. Kolmas vändralane Karol Pert jäi jagama kaheksandat kohta. 98 kilo kehakaalus sai Meelis Steinberg (Vändra SKP) teise koha, meistrikulla võitis Ardo Arusaar (MK Juhan).