Jalgpallihooaeg läks täistuuridel käima

Pärnu linnameeskond näitab kodupublikule oma oskusi laupäeval kunstmurustaadionil mängus Tammekaga. Foto: Ants Liigus

Eesti meistriliigas mängiv Pärnu linnameeskond pidi hooaja avamängus tunnistama Narva Transi 5:2 paremust, esiliigas palliv Vändra Vaprus alistas 2:0 Rakvere Tarva.

Koduväljakul mänginud narvalased haarasid juba mängu algul initsiatiivi ja kaheksandal minutil avas Vitali Andrejev skoori. Kolm minutit hiljem viis Vitalijs Zils Transi 2:0 juhtima ja 19. minutiks oli väljakuperemeeste edu kasvanud tänu Artjom Škinjovi tabamusele veel ühe värava võrra. Enne poolajavilet tuli meie kollkipril veel kaks palli väravast ära korjata: 36. minutil skooris taas Zils ja 46. minutil oli täpne Volodymyr Kilikevych.

Teisel mänguperioodil ei visanud 0:5 taha jäänud pärnakad püssi põõsasse. 50. minutil saatis Henri Hanson palli narvakate väravasse ja 73. minutil sai jala valgeks Taavi Laurits.