Enn Hallik
, sporditoimetaja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Pärnu meeskond võitis Eesti meistrivõistluste veerandfinaalseerias võõrsil Järvamaa VK ja juhib enne tänast kodumängu 2:0, aga võit tuli Paides alles viiendas geimis seisul 15:13.

Pärnakate treener Avo Keel (pildil) vihjas enne veerandfinaali, et austab küll vastast, aga tahaks Järvamaaga kiiresti ehk kolme mänguga ühele poole saada. Et seejärel poolfinaalis Selverile Schenkeri liiga võlga maksma hakata.

Järva mehed aga vist kavaldasid, tehes nägu, et ei tea seeria kestvusest mitte kahe, vaid kolme võiduni ja justkui üllatudes, et tuleb veel Pärnusse mängima tulla. Igatahes üritas Järvamaa esimeses mängus Pärnus uinutatu vastu täiega ja andis oma kodusaalis lahingu, mis ei näita kuidagi pikast hooajast tüdinemise märke.