Linnameeskond seljatas Tammeka

Taavi Laurits (nr 23) põrutas Tartu Tammeka väravasse kolm palli.
Taavi Laurits (nr 23) põrutas Tartu Tammeka väravasse kolm palli. Foto: Ants Liigus

Pärnu linnameeskond näitas kodupublikule oma võitlusvaimu, alistades Eesti meistriliiga teises voorus tulemusega 4:2 Tartu Tammeka.

Ülipõnev jalgpallilahing Mai kunstmuruväljakul, millele elas häälekalt kaasa üle poole tuhande vutifänni, algas pärnakatele kerge šokiga, kui juba seitsmendal minutil viis Kristjan Tiirik külalised penaltist 1:0 juhtima.

Ometi said meie mehed esimesest ehmatusest kiiresti üle ja kuigi Tammeka mängijad lõid mitmeid ohtlikke olukordi, pidas meie kaitseliin hästi ja poolajavile kõlades näitas tabloo tartlaste üheväravalist paremust.