Pärnu lõpetas veerandfinaali muskli näitamisega

Enn Hallik
, sporditoimetaja
Pärnakad rõõmustavad järjekordse punkti üle.
Pärnakad rõõmustavad järjekordse punkti üle. Foto: Ants Liigus

Pärnu võrkpalliklubi meeskond võitis Eesti meistrivõistluste veerandfinaalseeria kolmandas, viimaseks jäänud kohtumises Järvamaa klubi 3:0 ja hakkab end sättima poolfinaaliks Tallinna Selveri vastu.

Esimese ja kolmanda mängu pidas Pärnu Järvamaa VK vastu kodus ning mõlemad olid jõudemonstratsioon, teises kohtumises Paides suutsid järvakad lahingu anda ja alistusid alles viiendas geimis seisul 13:15.

“Tähtis on, et seeria kolme mänguga läbi sai, aga teine kohtumine meil ei õnnestunud,” võttis Pärnu treener Avo Keel veerandfinaali kokku.