Vändra Vaprus andis kõva lahingu, kuid jäi punktita

Eno-Gerrit Link
, veebitoimetaja

Vändra Vapruse jalgapallimeeskond pidi Eesti meistrivõistluste esiliigaturniiri kolmandas voorus tunnistama Tallinna Kalevi nappi paremust.

Mängu skoor avati juba 3. minutil, kui Timo Paal koduväljakul mänginud Kalevi 1:0 juhtima viis.

Poolajale mindi siiski 1:1 viigiseisus, sest Toomas Mangusson suutis avapoolaja lõpus ühe värava tagasi lüüa.

Otsustava värava lõi 73. minutil Innar Paal ja see tagas Kalevile 2:1 võidu.

Viimased 12 minutit sai Vaprus mängida arvulises ülekaalus, sest Raiko Karpov Kalevi meeskonnast pidi punase kaardiga väljakult lahkuma. Ühemehelisest ülekaalust hoolimata ei sündinud lõpuminuteil väravat.

Vaprusel on kolme mängu järel tabelis kolm punkti, mis kümne meeskonna konkurentsis annab kaheksanda koha.

Vapruse järgmine mäng on 5. aprillil võõrsil Nõmme Kalju II meeskonna vastu.