Linnameeskond võitles välja viigipunkti

Rauno Tutk (nr 12) suutis mõni minut enne lõpuvilet Pärnu viigivärava lüüa.
Rauno Tutk (nr 12) suutis mõni minut enne lõpuvilet Pärnu viigivärava lüüa. Foto: Urmas Luik

Kodulinna vutifännid said Pärnu ja Paide linnameeskonna kohtumisel nautida ülipõnevat pallilahingut, kus pärnakad suutsid lõpuks kaotusseisust välja tulla.

Mängu esimesel poolajal haarasid initsiatiivi külalised ja 17. minutil õnnestus Paide ründajal Jasper Chibueze Uwaegbulamil karistusalas lahti jäänud palli Pärnu väravavahi Joel Vabriti selja taha saata ning tulemusega 0:1 mindi vaheajale.

Teise poolaja algul suutsid mõlemad meeskonnad luua vastaste värava all ohtlikke olukordi. Paraku ei õnnestunud meie meestel mänguseisu võrdsustada, küll viis Vjatšeslav Zahovaiko 58. minutil Paide meeskonna 2:0 ette.