Eno-Gerrit Link
, veebitoimetaja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Korvpalliklubi Pärnu meeskond sai Eesti korvpallimeistrivõistlustel kodusaalis jagu TTÜ meeskonnast, kelle üle saadi üheksapunktiline võit.

Mängu esimesed kaks veerandit kulgesid TTÜ meeskonna taktikepi all, kes võitis esimese kümneminutilise mänguaja 16:14 ja asus poolajaks juhtima 36:29.

Ka kolmanda veerandi järel oli TTÜ meeskond veel 53:48 ees, kuid viimasel mänguperioodil suutis Pärnu meeskond viiepunktilise kaotusseisu üheksapunktiliseks võiduks pöörata – lõpuvile kõlades näitas tabloo Pärnu meeskonna võidunumbriteks 73:64.