Enn Hallik
, sporditoimetaja
Korvpalliklubi Pärnu meeskond.
Korvpalliklubi Pärnu meeskond. Foto: ANTS LIIGUS/PRNPM/EMF

Pärnu korvpallimeeskond käis Eesti lõunapiiril, kus küll üritas Eesti meistriliigas Valga/Maks& Mooritsalt võitu võtta, kuid kaotas mängu siiski 71:80.

Mäng algas tasavägiselt, aga siis võttis Valga kolmepunktivisete toel initsiatiivi ja võitis avaveerandi 22:14. Teisel perioodil sai Pärnu oma rünnaku veidi paremini käima ja jõudis korduvalt seitsme punkti kaugusele, aga Valga meeste hea viskepäev (tabasid 31 kaugviskest 15!) jätkus. Nad võitsid ka teise veerandi 21:14 ja juhtisid poolajavileks 43:28.

Valga hoidis pärnakate üritustele vaatamata ohje enda käes ka peale puhkepausi. Kolmas veerand lõppes küll viigiliselt 18:18 ja neljanda võitis 25:19 koguni Pärnu, kuid võitjas kahtlust ei tekkinud.