Andris Tammela
, reporter

Teisipäeva õhtul kohtus Eesti jalgpallikoondis Tallinna A. Le Coq Arenal sõprusmängus Islandiga ja see oli ühtlasi Pärnust pärit Raio Piiroja lahkumismänguks. Kuigi Island läks kohtumist juba 9. minutil juhtima, viigistas Eesti teisel poolajal Konstantin Vassiljevi väravast.

Täna 114 koondisemängu kirja saanud 35aastane Piiroja alustas täna tavapärase kaitsja koha asemel ründajana. Koondisekarjääri jooksul kaheksa väravat löönud Piiroja Islandi vastu siiski 12. minutiga jalga valgeks ei saanud, kuigi tekitas paar ohtlikku olukorda.

Kohtumise 9. minutil skooris Islandi mängija Rúrik Gíslason. 55. minutil oli Eesti poolt täpne Konstantin Vassiljev. 1:1 viigiga kohtumine lõppeski.