Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Vändra Vapruse jalgpallimeeskond.
Vändra Vapruse jalgpallimeeskond. Foto: Kristel Eier

Vändra Vapruse jalgpallimeeskond sai Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliigaturniiri neljandas voorus võõrsil magusa võidu Nõmme Kalju duubelmeeskonna üle.

Sotid tehti selgeks esimese veerandtunniga. Juba seitsmendaks minutiks viis Ranet Lepik Vändra 2:0 juhtima. 15. minutil lõi Andry Liiva ühe värava tagasi ja sellega mõlema meeskonna skooritegemine piirdus. Lõpuvile lõlades oli tabliool 2:1 Vapruse kasuks.

Vändra Vaprusel on nelja vooru järel neli punkti, millega kümne meeskonna konkurentsis asutakse kuuendal kohal. Esiliiga liider on üheksa punkti teeninud FC Flora II meeskond.

Vapruse järgmine mäng on kolmapäeval, 15. aprillil, kui esimeses tänavuses kodumängus võõrustatakse FC Kuressaaret.