Linnameeskond jäi Viljandile alla

Jalgpalli Eesti meistriliiga neljandas voorus pidi Pärnu linnameeskond tunnistama Viljandis sealse Tuleviku 5:2 paremust.

Esimesel poolajal viisid Sander Post, Joonas Tamm ja Gerdo Juhkam Tuleviku 3:0 juhtima. Teise poolaja teisel minutil vähendas Anton Issakov Pärnu kaotusseisu 1:3-le, kuid viis minutit hiljem skooris viljandlane Karl Ivar Maar. 54. minutil sai jala valgeks pärnakas Rauno Tutk. Kohtumise viimase värava lõi Sander Post 57. minutil.

Meistriliiga edetabelit juhivad nelja vooru järel võrdselt nelja võiduga Nõmme FC Kalju ja Tallinna FC Flora. Järgnevad Tallinna FC Levadia, JK Sillamäe Kalev ja Narva Trans.