Jalgpallinaiskond võitis taas superkarika

Pärnu jalgpalliklubi (PJK) naiskond võttis enne liigahooaega välja mängitava superkarika viiendat aastat järjest enda valdusse, alistades tulemusega 5:1 Tartu Tammeka.

Pärnulannad läksid juba 12. minutil Elizaveta Rutkovskaja tabamusest mängu juhtima. Seitse minutit hiljem viis Liivi Sõrmus meie naiskonna 2:0 ette ja enne poolajavilet suutis Rutkovskaja veel kaks palli vastaste väravavõrku põmmutada.

52. minutil vormistas Anastassia Morkovkina Pärnu eduseisuks 5:0. Tartu auvärava eest hoolitses Cathy Pärnamets, kes sai tabamuse kirja 54. mänguminutil.