Kodulinna korvpallipoisid said veel kaks võitu

PP
Korvpall.
Korvpall. Foto: Urmas Luik

KK Pärnu U18 vanuseklassi meeskond lisas omaealiste Eesti meistrivõistlustel tabelisse veel kaks võitu, alistades Tartus Salva/Rock IV 87:81 ja Virumaa palliklubi 111:52. Nii Audentese I kui KK Pärnu meeskonnal on kirjas 14 võitu ja üks kaotus ning 11. aprillil selgitatakse viimase vooru mängus, kumb läheb play-off’i esimeselt realt.

Salva/Rock IV (võidud-kaotused 9:7) ja Erkmaa korvpallikool (8:8) jäävad juba kaugele maha.

Tartus jäädi Toomas Kandimaa õpilaste vastu avaveerandil 20:24 kaotusseisu. Pärnul polnud selles mängus kasutada Sander Viilupit, Norman Käbinit ja Olger Antsmaad, aga Robert Valge võttis mängu enda peale (viskas kokku 39 punkti), teine veerand kulus juba Pärnule 24:19 ja poolaeg 44:43.