Korvpallurid päästsid Tarva lõa otsast

Enn Hallik
, sporditoimetaja
Rakvere Tarvas sai esimeses play-off kohtumises kodus jagu KK Pärnust.
Rakvere Tarvas sai esimeses play-off kohtumises kodus jagu KK Pärnust. Foto: MEELIS MEILBAUM/VIRUMAA TEATAJA

Korvpalliklubi Pärnu meeskond juhtis Rakveres Eesti meistrivõistluste esimeses veerandfinaalmängus Tarva vastu 36 minutit, kuid väsis siis ja kaotas 77:87.

“Mäng oli meie käes, aga neli viimast minutit läks õnnetult,” nentis KK Pärnu mäned˛er Mait Käbin. “Polnud enam kedagi, kes otsustaks, kogu meie mäng muutus järjest ümmargusemaks, Tarvas, kel vahepeal juba silm märg, tuli järjest lähemale ja nii see läks.”

Närviliselt alanud mängus võitis veidi aktiivsem Pärnu esimese veerandi 22:15. Teisel perioodil jõudis Tarvas mitmel korral külalistele kanda, kui poolajavileks juhtis Pärnu taas 44:36.