Eno-Gerrit Link
, veebitoimetaja

Korvpalliklubi Pärnu meeskonna ja Rakvere Tarvase vaheline Eesti meistrivõistluste veerandfinaalseeria teine mäng Pärnus lõppes pärnakate üheksapunktilise võiduga.

Rakvere meeskond sai kiire 4:0 algedu ja hoidis pidevalt mõnepunktilist vahet. Avaveerandi lõpuniminutid kuulusid pärnakatele, kes suutsid seisu viigistada ja lühikesele vaheajale mindi seisul 23:23.

Teine veerandaeg algas Pärnu meeskonna 6:0 spurdiga – vaid minut pärast palli mängupanemist oli tablool seis 29:23. Tarvas suutis vähendada vahet veel kolmele punktile – 38:35, ent seejärel said punkte vaid pärnakad ja poolajale läksid meeskonnad seisul 45:35.