Linnameeskond kaotas Sillamäele

PP

Pärnu linnameeskond pidi Eesti jalgpalli meistriliiga viiendas voorus tunnistama koduväljakul Sillamäe Kalevi 6:1 paremust.

Pallilahing mullu Eesti meistrivõistlustel hõbemedali võitnud Sillamäega algas lootustandvalt, kui 16. minutil tõstis Robert Kirss palli üle väravavahi ja viis linnameeskonna 1:0 ette. Kuus minutit hiljem viigistasid külalised Jaroslav Kvasovi tabamusest mänguseisu ja 35. minutil asus Sillamäe meeskond Pärnu kaitsja Karl Palatu omaväravast 2:1 juhtima.

Teisel poolajal domineeris Sillamäe ja pärnakad ei suutnud vastaste surve alt välja tulla. Daniil Ratnikov lõi 51. minutil mänguseisuks 3:1, seejärel skooris Kvasov kahel korral ja Janar Toomet lõi ühe värava.