Korvpallimehed on Rakvere Tarvaga viigis

Enn Hallik
, sporditoimetaja
Mihkel Kirves (viskel) läheb järjest enesekindlamaks ja võib peagi olla kindel põhiviisiklane. Foto: Ants Liigus

KK Pärnu meeskond võitis Eesti meistrivõistluste veerandfinaalseeria teises mängus kodusaalis Rakvere Tarva 75:66 ja viigistas seisu 1:1-le.

Koos põhiturniiri mängudega on Pärnu ja Rakvere selle hooaja mängud nüüd balansis 3:3. Kolme võiduni peetav veerandfinaal jätkub kolmapäeval Rakveres, Pärnus näeb “paari parajaid” taas reedel.

Pärnakate ja virulaste vastasseisu, muidugi ka kogu korvpalli teeb värvikamaks treenerite Heiko Rannula ja Andres Sõbra sõbralik sõnasõjake. Pärnu peatreener Rannula valas veidi õli tulle, öeldes, et Rakverel on kindlasti mängule midagi juurde panna, aga tema arvab, et seeria on Pärnu oma, kui end lõdvaks ei lasta.