Metropool pääses väikestel karikavõistlustel järgmisesse ringi

Eno-Gerrit Link
, veebitoimetaja
Jalgpall.
Jalgpall. Foto: SCANPIX

Pärnu jalgpalliklubi Metropool sai väikeste karikavõistluste 1/64 finaalis väravaterohkes mängus võõrsil jagu SK Eestimaa Kasakatest.

Teises liigas mängiv Metropool asus madalamate liigade karikasarja avaringis Kasakate vastu poolajaks 2:1 juhtima, lasi teise poolaja alguses vastastel viigistada ja lõi seejärel kolm väravat järjest. Vastaseid see veel ei murdnud ja mängu lõpuminuteil oli tablool Pärnu meeskonna eduseis 5:4. Et meeskonnad kolme viimase minuti jooksul skoori ei teinud, jäigi see lõppresultaadiks ja Metropool pääses järgmisesse ringi. Metropooli eest sai kolm väravat kirja Ülari Tohver, võrku sahistasid veel Anželo Kutepov ja Hannes Kivilo.

Võiduga Eestimaa Kasakate üle pääses Metropool mais mängitavasse 1/32-finaali, kus  kodustaadionil võetakse vastu rahvaliigas osalev FC Hekumen.