Enn Hallik
, sporditoimetaja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Rannar Raap säras Rakvere vastu, lisades oma meeskonnale rünnakul agressiivsust ja visates 30 minutiga 19 punkti. Foto: Ants Liigus

KK Pärnu meeskond tegi Rakveres Tarva ülikogenud korvpallurite vastu hiilgava meeskondliku esituse ja läks 90:80 võiduga Eesti meistrivõistluste veerandfinaalseerias 2:1 ette.

Poolfinaali pääsemiseks on vaja veel vaid üht võitu ja seda üritatakse juba täna õhtul kodusaalis. Pärnakad on medalimängudele esimest korda nii lähedal ja pole kahtlust, et endast antakse rohkem kui kõik nii platsil kui toetavatel tribüünidel.

“Tarvas võitleb alati lõpuni, on varemgi raskest olukorrast välja rabelnud,” austab KK Pärnu mäned˛er Mait Käbin vastast. “Juhtuda võib mida iganes, aga selge see, et nüüdses olukorras läheme võitma, mitte kaotust ära hoidma.”