Pärnu korvpallurite pääs poolfinaali selgub pühapäeval

Raido Keskküla
, veebitoimetaja
Pärnu korvpalliklubi kohtub koduses spordihallis Rakvere Tarvasega.
Pärnu korvpalliklubi kohtub koduses spordihallis Rakvere Tarvasega. Foto: Ardi Truija

Alexela korvpalli meistriliiga veerandfinaalis pidasid neljanda omavahelise kohtumise korvpalliklubi Pärnu ja Rakvere Tarvas. Kolme võiduni peetav seeria on nüüdseks tasavägiselt 2:2 ja edaspääsu poolfinaali otsustab järgnev meeskondade viies kohtumine.

Tänases mängus oli Tarvas esimestest minutitest peale kindlam, võites mängu 65:50 ja viies seeria viienda mänguni, mis peetakse juba pühapäeval Rakveres, vahendas korvapalliuudiste portaal basket.ee.

Kohtumine algas närvilised mõlemalt poolelt. Pärnakad olid kaugel oma eelmise mängu teravusest kaugel ning nende visked ei leidnud teed korvirõngast sisse.