Andris Tammela
, reporter
Vändra Vapruse jalgpallimeeskond. Foto on illustreeriv.
Vändra Vapruse jalgpallimeeskond. Foto on illustreeriv. Foto: Vändra JK Vaprus

Kui laupäeval oli Pärnu linnameeskond lähedal šokivõidule Tallinna Levadia meeskonna üle, siis pühapäeval ei suutnud samal tasemel olla jalgpalli esiliigas palliv Vändra Vaprus, kes jäi alla Levadia meeskonna teisele koosseisule 2:4.

Meeskonnad Vändra staadionil pikalt ei oodanud ja juba mängu teisel minutil skooris Vändra mängija Mihkel Jürgenstein.

Seejärel jõudis pidu külaliste õuele. 22. minutil skooris Levadia eest Nikita Koger ja 37. minutil Ioan Jakovlev.

Teisel poolajal olid täpsed Mart Paul Preiman 50. ja Vladimir Vassiljev 64. minutil.

Vändra meeskonna teise värava lõi mängu lõpus, 84. minutil, Oliver Ojala.

Kaotusele vaatamata jätkab Vändra meeskond esiliigas neljandal kohal ja on praegu iseseisvatest klubidest teine, kes viiks meistriliiga üleminekumängudele.

Järgmisena mängib Vändra meeskond reedel Tallinnas Infoneti duubliga, kes turniiritabelis asub vahetult Vändra meeskonna ees.