Eno-Gerrit Link
, veebitoimetaja
Vändra Vapruse jalgpallimeeskond.
Vändra Vapruse jalgpallimeeskond. Foto: Kristel Eier

Vändra Vaprus rõõmustas kodupublikut Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliigaturniiri 10. vooru mängus saadud napi võiduga FC Infoneti II meeskonna üle.

Mängu avapoolajal väravaid ei löödud. Kohtumise ainsa tabamuse sai teise poolaja algul enda nimele Ranet Lepik, kes kindlustas sellega Vaprusele 1:0 võidu.

Vändra meeskond pidi mängu viimased minutid saama hakkama kümnekesi, sest 86. minutil pidi teise hoiatuse tõttu varem duši alla minema Toomas Eier.

Vändra meeskond on kogunud üheksa mänguga 15 punkti, millega ollakse turniiritabelis neljandal positsioonil. Vändra meeskonnast eespool on 23 punkti kogunud FC Flora II, 20 punkti kogunud Tallinna Kalev ja 17 punkti kogunud FC Infonet II. Esikolmikul on peetud kümme mängu.

Vapruse lähimad jälitajad on 15 punkti kogunud FC Levadia II ja Rakvere Tarvas 12 punktiga.

Vapruse järgmine mäng on tuleval pühapäeval võõrsil Levadia duubli vastu.